Dopravní podnik Ostrava a.s.

Statutární město Ostrava

Vedoucí odboru ICT

Dopravní podnik Ostrava a.s. nabízí pro uchazeče/uchazečku volné pracovní místo na pozici

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za činnost celého IT odboru v rámci společnosti.
  • Plánování rozpočtu odboru, monitorování a schvalování výdajů odboru.
  • Řízení, vedení, motivování a hodnocení podřízených pracovníků.
  • Zodpovědnost za vývoj, implementaci, ladění a technickou podporu IT řešení.
  • Komunikace s vedoucími pracovníky společnosti.
  • Reportování výsledků odboru vedení společnosti.
  • Zodpovědnost za životní cyklus správy, údržby a provozu ICT.
  • Zodpovědnost za poskytované služby uvnitř i vně společnosti na základě definovaných pravidel (servisní smlouvy Service Level Agreement).
  • Účast na tvorbě vrcholové strategie podniku.
  • Analýza vývoje a nových trendů v oblasti IT.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oblasti informační technologie.
  • Praxe v řídící funkci min. 5 let.
  • Praktické zkušenosti z projektového řízení.
  • Znalosti metodiky ITIL.
  • Profesionální vystupování, prezentační dovednosti.
  • Velmi dobré organizační schopnosti.
  • Samostatnost, komunikativnost, kreativitu, preciznost, spolehlivost.
  • Schopnost řešit problémy.
  • Argumentační schopnosti.
  • Aktivní a samostatný přístup k řešení pracovních úkolů, loajálnost.

Nabízíme:

  • Perspektivní a zajímavou práci.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení.
  • Další zaměstnanecké výhody.

Předpokládaný nástup: ihned.

V případě Vašeho zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis (včetně aktuálního telefonního čísla) na e-mailovou adresu: vseidlerova@dpo.cz, a to ve lhůtě do 19. 7. 2017.

Pokud se Vám do tří týdnů po uvedeném termínu k podání přihlášky neozveme, berte prosím na vědomí, že jste nepostoupil/la do dalšího kola výběrového řízení.

Součástí Vašeho strukturovaného životopisu musí být následující prohlášení:
„Odesláním a doručením svého životopisu souhlasím, aby Dopravní podnik Ostrava a.s. se sídlem Poděbradova 494/2, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava, IČ: 61974757, zpracovával mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.“